ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

KAPLAN MUTFAK MOBİLYA TASARIM - DEKORASYON - İMALAT VE UYGULAMA FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ

1991 yılında kurulan firmamız, imalatçı bir firma olup mobilya, mutfak dolapları tasarım ve dekorasyon ağırlıklı imalatlar yapmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda çalışan firmamız, mobilya ve mutfak tasarımları imalatlarını gerçekleştirmekte, ürünlerinde şıklık ve zerafeti ön planda tutmaktadır.

Firmamız, Yatak Odası Takımları, Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Ray Dolap, Gömme Dolaplar, Vestiyer, Yüklük, Genç Odaları, TV Duvar Üniteleri tasarım, imalat ve dekorasyon hizmetleri vermektedir. 

Bunun dışında Cam Tezgah Arası, İç Kapı, Amerikan Panel Kapı, PVC Kaplama, Çelik Kapı, Parke, Cam Balkon, Duşa kabin, Fayans Döşeme, Parke Döşeme, Asma tavan, Gergi Klipır Tavan, Led Havuz Tavan, Menfez ve Kombi imalatı , alçı ve boya işleri yapmaktayız.

İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerde her zaman görüntü güzelliğine ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, Elvankent Ankara’daki showroomunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın en fazla önem verdiği husus, müşteri talepleri doğrultusunda hareket ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Siz değerli müşterilerimizi, sipariş ve imalat talepleriniz için Elvankent Ankara’daki showroomumuza bekleriz. 
 
HEDEFİMİZ MEMNUNİYETİNİZDİR